| PrettySmile a întrebat:

Fetelor, voi cum va aranjati parul la scoala?

11 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

In las pe spate si il dau intr-o parte sau cu carare pe mijloc si cateodata cand este mai ne spalat il prind intr-o coada sus. tongue

| chupachups1234 a răspuns:

In fiecare zi arata altfel. Il las asa cum e el sau il fac ondulat, il indrept cu placa, il prind in coc, coada, il impletesc gen: http://www.smartbride.ro/......pletite_50 (prima imagine), sau il prind in coada asa... ca si cum il scoti doar pe jumatate din elastic, nu pana la capat, nu stiu daca intelegi ce vreau sa zic:)).

| Aberdeen a răspuns:

In orice caz evit sa-mi las parul pe spate, deoarece am parul cam lung big grin...este mai comod sa il tin prins(de obicei impletit spic sau o coada intr-o parte)

| TheAvenger a răspuns:

Mm. mi-l las desprins. fără placă, fără bigudiuri, fără nimic..sau,câteodată, mi-l prind într-o coadă sus..menționez că am pleată de juma de metru.

| cristynaGoldenRose a răspuns:

La mine e cam scurt asa ca mi-l indrept in fiecare dimineata

| Alexandra301 a răspuns:

Eu astazi am invatat sa imi fac coc sub forma de fundita si maine asa o sa merg. Uite un filmulet de la care inveti foarte usor sa iti faci si tu: http://www.youtube.com/watch?v=7UBj2x1swIE

| SmartphoneGirl a răspuns:

Il pun pe bigudiuri si il las despletit. E simplu + ma admira toti baietii big grin

| ramona57 a răspuns:

Eu am parul cam ondulat happy..la scoala il intind mai mereu cu placa sau il fac cret happy

| Adinak a răspuns (pentru ramona57):

Nu e cam bine sa faci asa ceva pentru ca iti arzi parul... dar marog e decizia ta!

| popaiulia a răspuns:

Simplu...il lasi desfacut sau prins intr-o codita daca ai parul mai lung iar daca e mai scurt ii faci cararea pe o parte big grin