| alice_8629 a răspuns:

Toate imi plac sunt superbe! un Zece din partea mea

4 răspunsuri:
| friday a răspuns:

La 4 cizmele alea nu merg deloc.
5 are tricoul cam fortat,nu era nimic daca era de alta culoare si cizmele de ploaie sa fie singura pata de culoare din tinuta,era mai ok.
la o papucii sunt fortati,mai bine incercai converse sau shoesi, la fel,culoarea galben nu are ce cauta nici la picioare, ca jambiere, nici impletiturile de la maini (e si diferenta de material)
la 9 sosetele alea groase strica tot.
la 12 as fi optat pentru alte sandale.
la 14 la fel, ar fi mers cizme stramte pe picior sau pantofi cu platforma.
la 17, genul acela de top merge cu skinny jeans,sau pantaloni scurti, la fel, de blugi.
la 18 pantofi trebuia.
la 18 fara geaca de blugi.
la 24 rochia e prea serioasa,prea detaliata,nu merge in jocul pe care ai vrut sa-l creezi. mergea ceva mai asimetric, cu putine dungi, mai viu colorate.
la 25 as fi renuntal la sal, dress si as fi optat pentru pantofi cu platforma.
Numerele pe care nu le-am comentat inseamna ca sunt ok.
Criticile ajuta.
Oricum, stii sa te joci cu look`urile,culorile etc.
Apropo, combinatia verde, rosu merge.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Pai,mie imi plac mult 3, 5, 30,23 big grin un mic sfat pentru nr 19, te rog nu amesteca verdele cu rosul, arata nu tocmai placut

| JustMelavJustMe a răspuns:

Asculta, iti las comentarii, numele meu e Andu99.si gata ok? Mi-e lene sa las totul intr-un comentariu!

| JustMelavJustMe a răspuns:

Cpmenteza si tu te rog la mine big grin