| Crs a răspuns:

Nu sunt experta expertelor in moda, dar ai cateva greseli in ceea ce priveste combinatia hainelor. stiu din ceea ce am mai citit pe net in reviste sau am vazut in emisiuni de moda.
iar referitor la tinute. nu pot sa comentez prea mult, pentru ca nu e stilul care ma reprezinta.

| AndrogynBeauty a răspuns:

Khrystyna, ai mai adăugat unul, rochiţa aceea de la von Furstenberg, e foarte ok. Eu aş completa ţinuta cu un plic elegant, imitaţie de piele de crocodil dar culoare albastru metalizat, de exemplu, şi aici ar fi mers şi acei cercei argintii "bob de strugure".
Ca sfat personal: întotdeauna când gândeşti o ţinută, caută s-o personalizezi, adică nu doar să pui o rochie care arată foarte bine; trebuie să adaugi ceva care să atragă privirea. O ţinută corectă dar fără personal touch mie nu-mi spune mare lucru, prefer una mai imperfectă, dar îndrăzneaţă, care transpiră personalitatea purtătoarei (sau stilistului, în cazul tău).

| AndrogynBeauty a răspuns:

Friday, o să-mi permit să le comentez şi pe-ale tale. Prima: bluza şi pantalonii scurţi îmi plac foarte mult, ar fi mers şi nişte bretele în locul colierului, dar e ok şi-aşa. Aş fi văzut nişte ochelari de soare pe cap, pe post de bentiţă de păr, în rest sunt de-acord cu propunerea ta. A doua: frumoasă eşarfa, sunt un mare fan al acestei piese vestimentare, îmi plac maieul şi bocancii în mod special.

Observ la tine o bună cromatică, şi faptul că scoţi în evidenţă modelele. Personal touch, cu adevărat. Bravo!

| unknown a răspuns:

Sunt ok, simple dar simt ca ceva lipseste.Ai un inceput bun si sigur vei deveni mai buna

| friday a răspuns:

Mi se par preaaa comune ca sa zic asa, adica sunt toate dupa un tipar, n-au nimic care sa le personalizeze, mai pe scurt, sunt de acord cu androgyn beauty.

am incercat si eu cateva... exemple :

http://looklet.com/create#/effects//10109F263017A3A026A20F43C80C6053091A68

http://looklet.com/......tp?/create

linkurile sunt asa fiindca n-am cont ca sa le pot salva :-s.

| Lorenna a răspuns:

Woww`...

ce imaginatzie bogata:-x

sunt super modelele:-x

| Th3eo a răspuns:

Imi plac mult:X Mai ales a 6 a:X

| Isabelamaria21 a răspuns:

Sunt super dragute!
Daca as gasi asa ceva in magazine chiar mi-as cumpara mai ales pe primul pentru la patinoar sunt super dragute! Pa, Pa numai bine

| ioana1704 a răspuns:

Da sunt reusite, in special ultima, rochita! De-as fi mai tanara mi-as comanda la tine asa ceva!
Bafta pe viitor!

| ALice_4674 a răspuns:

Imi plac toatelove struck

| Ladybuug a răspuns:

Un nou talent in materie de design vestimentar!
Tine-o tot asa!

| CriCri explică:

Deci va place Sexy Nurse din cate am citi pe aicilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| tedytza10 a răspuns:

1 6 si 8 imi plac cel mai mult :X:X

| danu98 a răspuns:

Cel mai trebuie imi place a opta
si toate celelalte sunt foarte frumoase