| Denisa a întrebat:

Vreau neaparat extensii de par... dar sa fie par natural. Voi fetelor de pe ce site v-ati cumparat?

Răspuns Câştigător
| den a răspuns:

Eu am comandat de pe 2 siteuri si am luat teapa laughing. faza era ca tipul care mia adus mie extensiile avea mai multe si pentru un salon din oras. Cel mai bine ar fi daca te duci la salon ori te duci cu un specialist ori testezi extensiile: iei cateva fire si le arzi cu bricheta, daca sunt din par natural vor mirosi ca un par natural ars, daca nu se vor face ca la o papusa, adica ca un fel de lana.

4 răspunsuri:
| tina20 a răspuns:

De preferat, de la un salon. pe net poti sa iti iei teapahappy mai bine mergi la un salon sa le vezi, te informezi, te sfatuiesti cu specialistul

| NickiMinaj a răspuns:

Sfatul meu este sa te duci la un salon happy Pretul e cam acelasi si vba aia, ce e in mana nu-i minciuna. In plus o sa vezi clar ce-ti doresti. Bafta!

| Evaa a răspuns:

Http://extensii-perfecte.ro
e foarte bun:)

| extensiicuclips a răspuns:

Vand extensii de par cu clips,cozi de par,peruci,bretoane detasabile, naturale sau din fibra de calitate superioara (se pot ondula sau indrepta la 120 de grade)la preturi minime.ofer seriozitate.predare personala in iasi.pentru mai multe detalii extensiidepar_iasi@yahoo.com http://extensiideparperfecte.blogspot.com/