| Denisa a întrebat:

Vreau neaparat sa imi schimb lookul. M-am gandit sa ma vopsesc blonda pentru ca am ochii verzi, sa imi pastrez lungimea parului si sa il filez tare tare la coafor si sa imi fac breton.Cam ca si in poza de la avatar. Credeti ca imi va sta bine? Uite cateva poze cu mine http://hi5.com/......MyPhoto.do

6 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Eu zic sa optezi pentru un blond mai inchis, nu ca cel din poza.
http://tonicgossip.com/wp-content/kim_kardashian_blonde-3.jpg

| Madalina1455684 a răspuns:

Buna.
Ti-ar sta bine cu aceasta freza dar nu te vopsi.
Din cate vad m-ai ai timp si pentru vopsit.tongue
De fapt cum vrei dar sa stii ca ti-ar sta bine cu freza dar pastreaza culoarea ta naturala ca nu stiu cat de bine te-ar prinde blondulwinking.

| SeNyS a răspuns:

Imposibil de vizualizat profilul lui Denisse→ ♀ ♥ ♂ ...cum ai vrea sa-ti vad pozele si sa-mi spun parerea?thinking

| emi_8585 a răspuns:

Pai ti-ar sta bine tunsa, insa nu te vopsi
incearca mai intai un nuantator

| simooo a răspuns:

Ti-am vazut pozele.sunt sigura ca iti va sta minunat :X

| denisadeny12 a răspuns:

mi se pare ca nu ti-ar sta blonda dar nu stiu depinde ce blond...