| diana_6879 a întrebat:

Vreau niste remedii naturiste pentru a scapa de cosurile mici care nu se mai storc va rog au ramas de la cosurile mari va rog sa ma ajutati cu metode naturiste incercate de voi. FUNDOAIE

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Ceai de galbenele, de musetel, aplicat usor pe fata, sa nu-ti dai in ochi sau sa-ti intre in nas, in gura sau urechi ca e naspa tongue la mine a functionat. Daca nu, te duci la o farmacie si ceri:
Crema pentru indepartarea cosurilor vechi de pe fata. Si iti da oamenii aia o crema, nu mai stiu cum se numeste... costa in jur de 5 lei...
Funda?:X

1 răspuns:
| Bybby_3749 a răspuns:

Pentru cosurile mici cea mai buna solutie este PUDRA DE BANEOCIN... o gasesti la farmacie si costa in jur de 10 lei happy se aplica pe zona cu probleme seara inainte de culcare iar dimineata se indeparteaza cu apa si sapun. cosurile vor fi uscate rapid iar in cateva zile disparwinking am incercat si chiar functioneaza big grin ( apropo pentru a preveni aparitia punctelor negre si a mai multor cosuri foloseste sapun DOVE love struck ) fundita?batting eyelashes