| Ioanantonia a întrebat:

Vreau sa am stilul meu original si nu stiu cum vreau sa amestec punk-rock cu retro si hippy big grin...nu stiu credeti ca ar da bine?happymersi.happy anticipat

3 răspunsuri:
| ledzeppelin a răspuns:

Sunt 3 genuri TOTAL diferite.Nu ar da bine, parerea mea.

| Rallu_2412 a răspuns:

Da! De ce nu? Ar fi stilul tau unic, original.

| GenetiX a răspuns:

Stil-ul tau nu mai e original atat timp cat la baza sta un curent muzical. Asa cum spune si numele e un curent muzical, ceva trecator, iar stil-ul tau nu ar trebui sa reprezinte o echipa sau inclinatia ta sexuala sau auditorie. Maaaaaa rooooogg!