| giogeorgiana a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Am auzit undeva nu mai stiu unde de,, atitudine hippy" eu banuiesc ce inseamna dar vreau sa aud si parerile voastre. Funda! Mersi

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Atitudine hippy, banuiesc ca se refera la hipster, e un fel de nu incerca sa faci asta ca e penibil, sa porti ochelari pe care ii poarta bunicul dandu-te smechera cu ei ca si cum acum s-ar fi inventat, sa te imbraci ca tocilarii si sa iti faci freza de "jmecher", si asa mai departe, chestii iesite din normalitate.