| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa devin reprezentant Oriflame. In ce suma consta taxa de inscriere?

7 răspunsuri:
| TheBlackAng3l a răspuns:

Este gratuit..intra pe oriflame, iti faci cont si pac...vei primii catalog si poti sa te apuci de treaba

| Iamnotme a răspuns:

Eu cand m-am inscris nu am platit nimic happy

| nice67 a răspuns:

Buna! happy
Taxare este foarte mica (3/3.5ron). Nu inseamna foarte mult.
P.S: daca vrei te pot inscrie; imi lasi un mesaj privat(eventual cu un ID) si vorbim. happy
Bafta!

| Bya202 a răspuns:

Nu exista taxa de inscrierewinking big grin

| Marialove28 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......inscriere/ cred ca te poate ajuta...;)

| Schiman_Adela_1988 a răspuns:

Buna! Nu exista nici o taxa de inscriere, e gratuit. Daca nu ti-ai ales inca sponsorul am putea vorbi. adela.schiman@yahoo.com sau https://www.facebook.com/aya.serescu

| MadMe2 a răspuns:

Heyy! eu am fost reprezentant la Oriflame, si sincer nu prea am avut vanzari.te-as sfatui sa te mai gandesti. Eu in prezent sunt reprezentant AVON si sunt foarte multumita! inscriere gratis, un parfum cadou la prima ta comanda, beneficiezi de discount si de alte premii constand in produse, catalog gratuit + ca te va ajuta un liderhappy Daca te gandesti, astept raspunsul tau cu mare placere!