| Buffulete a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant oriflame! Trebuie taxa de inscriere? pot sa ma fac eu reprezentant fara coordonator? Cadouri voi primi? Daca nu reusesc pot sa ma las cand vreau? Cand vine comanda platesc la teremen de cateva zile sau pe loc?[Nu am, 16 ani, inca]Fundittaa!

Răspuns Câştigător
| elenaaarion a răspuns:

Buna! te voi inscrie eu pe numele unuia dintre parinti. cadoul din partea mea e un parfum daca vei parcurge programul de bun venit. te astept pe mess pentru detalii chanely_sweet.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai așteaptă până la împlinirea vârstei de 16 ani și cu acordul unuia dintre părinți poți deveni reprezentat Oriflame. Te poți înscrie direct pe site, dar tot vei avea un coordonator, cadouri primești în funcție de valoarea comenzii, se plătește în termen 18 zile de la facturare, poți comanda oricând!
Pa, pa.

| andreea070 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Buna! putem vb pe mess sa`mi dai si mie mai multe detalii uite id meo toxic_girl_geo

| andreea070 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

As vrea sa dev rep la oriflame ma poti ajuta?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru andreea070):

Bună.
Te pot ajuta dacă ești majoră!
Dacă ai 16 ani trebuie să fie mama ta înscrisă.
Pa, pa.

| andreea070 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Pai ok ma inscriu` pe numele mamei uite id meo toxic_girl_geo

| inscriereoriflame a răspuns (pentru andreea070):

Va pot inscrie si eu! doar intrati pe http://inscriereorif.no-ip.org si completati formularul de inscriere. Va invatam cum sa faceti profit mare, sau sa va dezvoltati o echipa. Aveti si un concurs acolo pe site; in plus suntem tot timpul la dispozitia celor pe care ii inscriem cu tot felul de informatii si sfaturi legate de activitatea de consultant Oriflame. http://inscriereorif.no-ip.org e cea mai buna alegere! Pasii de inscriere sunt simple formalitati. Este explicat pe site-ul meu tot ce trebuie sa faceti. Daca aveti nelamuriri sunati la unul din numerele afisate pe site la sectiunea CONTACT. http://inscriereorif.no-ip.org Va astept!

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna.te pot ajuta eu cu inscriere la ladys sau giada rome unde nu conteaza varsta. daca te intereseaza, aduaga-ma in lista: ema_brumareanu@yahoo.com si iti voi da mai multe detalii.

| EuElyEla99 a răspuns (pentru emabrumareanu29):

Care este varsta minima?

| emabrumareanu29 a răspuns (pentru EuElyEla99):

12 ani