| Absinth a întrebat:

Vreau sa fac comanda de la oriflame sau AVON si nu cunosc pe nimeni... e vreun reprezentant pe aicibig grin?

27 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Buna, intra pe site-il avon si te pun ei in contact cu cel mai apropiat reprezentant.

| pam_pam a răspuns:

Eu sunt reprezentanta Avon. Daca esti din Bucuresti, da-mi un mesaj pe privat cu id-ul tau. Aici poti vizualiza brosura virtuala --> http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/static/e-brochure/e-brochure.html. Trebuie sa tii minte pagina si cum se numeste produsul, sau codul scris sub denumirea produsului, format din 5 cifre. Te pot ajuta numai daca esti din Bucuresti! Bafta!

| pam_pam a răspuns:

Da, am vazut ca ai scris dup-aia, dar nu am citit din prima. Mie imi pare rau ca nu te pot ajuta. Nu am mai vazut in ultimul an, dar inainte erau niste chiosculete Avon prin centrele mai mari de shopping. Ma rog, asta la mine, in Bucuresti. Apropo, frumos Brasovul! Revin cu placere de fiecare data. Si sa stii ca nu am fost numai in centru! tongue

| Munchkin a răspuns:

Dacă eşti din Bucureşti, cunosc eu pe cineva care lucrează la Avon.

| gabriela_7862 a răspuns:

Draga mea, mai bine uita-te pe pagina lor de net si comanda-ti de acolo.

| Alexandra_7864 a răspuns:

Ploiesti

| craciunitza_7057 a răspuns:

Din ce oras esti? eu sunt din cta asa ca fac comanda la oriflame da doar pentru pers din cta si dau la fiecare comanda facuta de clienta cate o mostra de ruj e politica mea de a atrage clienti pentru a fi mai ok cu comenzile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca online http://www.cosmeticeavon.ro/index.php;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este Dana (Cluj) i-am trimis mesaj sa te ajute. Asteapta poate stie ea un reprezentant in Brasov.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...pt avon imi dai mie comanda... baga id meu
mitza_22n

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...eu sint consultant oriflame

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, daca doreste cineva produse Avon sau doreste sa fie reprezentant ma poate contacta pe mail stefania_avon@yahoo.com.Imi va face o deosebita placere. Va pup fetele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu sunt reprezentanta.
Te uiti pe net.
www avoncosmetics ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da:dsunt eu reprezentantahappycauta-ma pe id-ul sqmpikdaia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt adriana si daca vrei sa fi reprezentant avon sau metropolitan baga id adriana_radoi_6 si vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna fetelor. La avon au aparut noi oportunitati pentru cele care vor sa devina reprezentant. Daca esti din Sibiu si esti interesata nu ezita sa ne contactezi pe id: avon_only4u. Va asteptam cu drag.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt eu contacteazama pe id de mess the_real_rappkid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa comand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh eu st reprezentat avon...cauta-ma...p net rprzt avon asta e site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt reprezentata oriflame...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inscrieri ca reprezentant avon add ciocarlan.andreea93@yahoo.com

| Absinth explică:

Brasov

| Absinth explică:

Imi pare rau sunt din brasov

| Absinth explică:

Te mai astept pe aici. ca doar vine iarna, multumesc... te pup

| nicole20 a răspuns:

Eu sunt happy

| danuu_4423 a răspuns:

BUNA! da add la dulce_danutza97 si vorbim! te-am pupat :*

| elena00 a răspuns:

Pentru comenzi produse Oriflame, sau inscrieri in Oriflame ( comisoane din vanzari intre 23 si 40%), contact : elena_yy88@yahoo.com sau tel : 0766. 683. 081.