| DeeaMagda a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez o paleta de farduri, si nu stiu ce sa aleg, Sleek sau Makeup Revolution. Daca exista persoane care le-au incercat, imi puteti spune care va place mai mult?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Eu prefer sleek. Și cele de la sleek sunt prăfoase, dar nu la fel ca alea de la makeup revolution care, pe deasupra, au și o pigmentație mai slabă decât cele de la sleek.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sleek, clar! Am eu de la Make up revolution. Sunt ok dar nu stralucite, sunt clar mai bune Sleek.

| Andreea11989 a răspuns:

Buna,eu folosesc paleta asta de la Paese: https://www.paese.ro/palete-profesionale-216