| MANDY_2679 a întrebat:

Vreau sa imi confectionez singura o fustita Tutu si as vrea sa stiu cam cat costa in general 1 m de tulle( materialul din care e facuta fustita), ca sa vad daca se merita sa o cumpar de gata sau nuhappy.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit cu 3 lei fara sclipici si cu 5 lei cu sclipici

succes la gasit sau croitkiss;-)

2 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Buna! Nu stiu exact cat costa, dar poti incerca sa ti-o faci singura: http://lucilledesigns.wblog.ro/......utu-skirt/

| EUSIATIT a răspuns:

Pina cumperimaterialul si dac reusesti sa o faci. materialul e ff subtire si daca nu e reglata masina de cusut nu ti coare bine etc etc asa ca i ati de gata si nu te mai chinui ca tot mai bine iesi la pret iti spun eu.