| 541730 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar in primavara geaca din imitatie de piele imi puteti arata niste modele si ce culori mi-ati recomanda, mersi.

5 răspunsuri:
| 123456 a răspuns:

Pai sti ca sunt acele geci pe corp care au iesit acum. sunt negre un fel de mov deschis maro. eu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in magazine sa vezi. iar ca si culori - e greu sa iti recomandam ceva din moment ce nu stim "trasaturile" tale, ce culori ti se potrivesc tie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi pissy, girl or boy?, in fine, daca esti fata iti recomand alba si pufoasa la guler, ceva excentrik, si ar mai merge visiniu sau mov, dar ceva mulat si scurt, incearca sa asortezi cu o caciuala mare, cu mot, daca esti baiat iti recomand ceva cu carouri la moda, gri, violet, roz sau turcoaz si foarte fleoscaita sau lipita""", in fine fundita te rog mumos?

| nini_4718 a răspuns:

Mmmmmmmmmmm. poti incerca neagra sau mov ...parerea mea sper sa te ajute! 1