| Denisa a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o pereche de UGG foarte frumoase. Vreau sa stiu, le pot purta cu geaca de piele? Merge combinatia?

Răspuns Câştigător
| KisaTheCute a răspuns:

Buna!

Da, desigur ca merge, Ugg-urile merg cu aproape orice poate fi purtat in viata de zi cu zi... Incearca aceasta combinatie :

- colanti / dressuri

- o pereche de jambiere pe care le tragi pana peste genunchi.

- un hanorac lung [ din acela tip hoodie fara fermoar ceva de genul ] : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:0

- geaca de piele

- Ugg-uri : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:10, s:27&biw=1280&bih=751

Pa, pa!

10 răspunsuri:
| Moneyandfame a răspuns:

UGG sunt probabil cele mai urate incaltari facute vreodata. De ce ai vrea sa porti asa ceva?

| iloona a răspuns:

Daca vreti ugg-uri la preturi reduse va recomand www.sosoni.ro...:)

| iloona a răspuns:

Buna! daca vreti ugg-uri va asteptam pe www.sosoni.ro...site-ul ce se ocupa oficial cu vanzarea ugg-urilor, la un pret moderat:)

| Denisu_9851 a răspuns:

Eu exact asa m`am imbracat azi la scloala happy si toata lumea mi-a spus ca imi sta bine asabig grin
aveam o geaca de piele camasa pe dedesup [alba ca asa cere scoalachatterbox] pantaloni negrii[ ca alfel nu aveam cum ca luam amendachatterbox] si ugg-uri grihappy
le-am vrut gri pentru ca am mai multe haine care merg cu aceasta culoare si am vrut sa asortez cu incaltamintea big grin a si apropo am avut si o esarfa mai lunga [in mai multe culori printre care si gri] mie mi-a placut foarte mult si chiar si celorlalti din liceu happy
te pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ugg de vanzare! id mess: adelinee24

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrea careva UGG-uri, comand eu, in 2-3 zile maxim ajung, am si originale ( impermeabile, blana de oaie, piele) si replici ( impermeabile, blana sintetica dar destul de groasa, piele). Contact la 0723467217

| BiancaA a răspuns:

Da, merge. Chiar azi am vazut combinatia asta de UGG - geaca de piele si chiar arata foarte bine.

| BabyLove_7970 a răspuns:

Da... eu spun ca este una din combinatiile cele mai bune

| luminush694 a răspuns:

Eu cre ca Da! funda please!

| Gorgan_Denisa_1993_xOOC a răspuns:

Mai aveti ugg uri?