| anonim_4396 a întrebat:

N-am mai avut geaca de piele pana acum si as vrea sa stiu, se poate purta peste sacou? Multumesc

6 răspunsuri:
| luna a răspuns:

Categoric nu daca tii la imaginea ta.

| Parintele a răspuns:

Parerea mea este ca nu merge geaca de piele peste sacou. Mai conteaza si ce tip de geaca de piele ai, model.Peste un sacou maxim un palton de stofa buna poti sa porti.

| alexutzu00791 a răspuns:

Depinde, un lucru sigur nu poti purta sacou peste geaca

| ramona09 a răspuns:

Nuuu! O sa arati oribil:-s alege, sacou sau geaca de piele? Amandoua e prea mult, si o sa arati uratsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.doar taranii poarta geaca peste sacouwinking insa si geaca de piele e destul de eleganta o poti folosi in loc de sacouhappy

| Denvar a răspuns:

Da, merge bine o pereche de jeans, un tricou care sa mearga cu adidasii eventual, si o geaca de piele.neagratongue