| madiii_5839 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o placa de par Remington Ceramic Straight 230. [ Remington S 9901 Straight ]. Dupa descriere pare o placa buna, de calitate, are control digital al caldurii, tehnologie cu tripla protectie, incalzire rapida in 30 de secunde, indicator luminos, Placi inguste si flexibile, invelis ceramic, diamant si teflon pentru par normal. [ pe net scrie ca aluneca frumos si ca nu deterioreaza parul avand o tripla protectie. ]. V
Vreau sa stiu daca ati avut, sau aveti si voi si cum vi se pare si daca merita cumparata. puppy dog eyes. Mersiii. :*.

4 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Si eu am placa de la Remington cu ceramica dar nu are toate functiile care le enumeri tu mai sus
o bag in priza se incalzeste foarte repede

nu as da placa asta pentru nimic in lume
mama mea si-a luat placa de 5 mil pentru diverse tipuri de par, cu reglare a temperaturii si tot cu a mea se face

nu deterioreaza parul, il lasa moale si aluneca usor
imi place mult!
daca esti interesata cum se numeste mai exact ma pot uita
lasa-mi mesaj privat

| madiii_5839 explică:

Pai mersii de sfaturi fetelor si sper sa-mi fie de folos. Eu vreau sa imi iau Remington. smug. Si sper sa merite.

| notmyname012 a răspuns:

Hey... iti recomand aparatul de la teleshoping de arre unsingur capat dar sa stii este foarte folositor si iti indreapta, onduleaza, da volum si alungeste parul. am uitat acum cuym se numeste dar il poti cauta pe net este 2 milioane. sper ca te-am ajutat:*

| byby_8361 a răspuns:

Eu o am si e foarte buna