| Astasunt a întrebat:

Vreau sa imi iau aceasta placa http://www.emag.ro/......8WQMBBBM/. Ce parere aveti? Indreapta bine? Placile sunt inguste(vreau sa imi fac si bucle cu ea)? Are si ceramica si teflon?

Răspuns Câştigător
| TeIubesccc a răspuns:

Da. Are si ceramica si teflon. E f buna, o am si eu. De indreptat indreapta f bine daca o intretii. In legatura cu buclele, nu stiu daca iti vor iesi asa bine, am incercat si eu o data. :d
In rest, e f bunahee hee

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu stiu ca Remington este cea mai buna firma de placi, de-ti ia-ti-o fara intarziere happy

| Astasunt explică:

TeIubesccc Poti sa imi spui cati cm. are latime si iti dau funda.

| Astasunt explică:

TeIubesccc daca imi spui cati cm are latime iti dau funda.