| lorena986 a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr serul hidratant termoprotector de la gerovital, dar eu nu folosesc deloc căldura în parul meu, cu toate astea el arata dezastruos, e uscat si nu știu de ce se scurtează, îl avem pana la fund iar acum e puțin mai jos de umeri, credeți ca serul îl va ajuta cu ceva? Sau dacă stiti alte metode care au dat rezultate.

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut! Parul tau este uscat si mai bine ti-ai lua un spray pentru par deteriorat, gen Garnier good-bye damage serum sau chiar toata gama.
Daca tot vrei sa-ti iei un spray termoprotector iti recomand Taft Heidi's heat style sau de la Syoss.Sunt 17-20 lei, deci mai scumpe decat Gerovital, dar mai bune.Am Taft si sunt multumita de el.Il folosesc pe parul ud, inainte de a ma usca cu fehonul.

2 răspunsuri:
| szantoiulia a răspuns:

Pai nu are rost sa cumperi un ser termoprotetor si parul tau a inceput sa se roada deoarece nu l-ai taiat demult.si iti recomand pentru un par uscat un ser cu ulei de argan de la avon.aici ai linkul:https://www.avon.ro/......le-de-par/

| lorena986 explică (pentru szantoiulia):

Îl folosesc, însă nu văd mari diferențe.