| mariucakatinca a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un nou parfum.Ce va place voua personal?

8 răspunsuri:
| Alice001 a răspuns:

Mie imi place Alice, e un parfum dulce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îţi recomand parfumurile cu feromoni de la Federico Mahora, alea fac toţi banii, sunt puţin mai scumpe de te ustură sub coadă, dar merită!
Te pup!

| BeautyOfWeb a răspuns:

" comme une Evidence " de la Yves Rocher

| Sclipirici a răspuns:

Mie,personal imi place foarte mult parfumul Bvlgari, Euphoria si parfumuri mai ieftine de la Avon - Rare pearls, Today si Little Black/red/white dress.

| Green2OI3 a răspuns:

Mie îmi place Chopard Wish Eau De Parfum.

| onecika a răspuns:

Te salut! Cel mai adorat este Coco Chanel, insa nu prea găseşti. La moment folosesc Romantic Feeding. Te asigur ca îţi va plăcea dacă vrei să-l achiziţionezi. Poţi să te inspiri din acest video http://www.youtube.com/watch?v=y7AV678zsus
Sper că te-am ajutat.Te pup, numai bine!

| Fatzica97 a răspuns:

Parfumuri:Shannel
L'amour.

| cristinaelena2013 a răspuns:

Today de la avon super parfum ..channel.