| doareustreet a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un sacou negru tricou alb simplu pantaloni zara si nu stiu ce papuci sa imi iau la aceasta tinuta?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Normal negru, ai sacoul pe negru!
Pa, pa.

| dianainsta01 a răspuns:

Daca tu numesti incaltamintea ''papuci'' ma tem ca esti o cauza pierduta.

| carlyhalatz a răspuns:

In niciun caz mocasini. negru, preferabil.

| Dragonullbul a răspuns:

Ia-ti niste papuci negri ca se vor potivi cu sacoul.
FUNDA?

| DrEspoir a răspuns:

Daca tinuta ta este simpla, completeaz-o conform personalitatii tale. Te poti axa in continuare pe simplu, alegand o incaltaminte cesual, draguta, in care sa te simti bine. Sau, daca esti o persoana excentrica, pune in lumina tinuta ta simpla, alegand o pereche de incaltaminte, excantrica, astfel incat sa puna o pata de culoare outfit-ului tau. Succes! Si nu uita, orice tinuta ai alege, atitudinea este cea care face diferenta! happy