| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iua sacou si nu stiu ce culoare pentru ca negru mai am
gri ar fi potrivit pentru ca am pantaloni gri dar nu cred ca e alegerea potrivita
bej as vrea dar nu merge cu orice
albasrtu inchis dar e aceeasi problema cu culoarea
negru as vrea dar mai am unul care este simplu dar este cam scurt si nu etocmai ce-mi doream
ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Dey_9165 a răspuns:

Daca spui ca negru simplu ai, atunci incearca un negru cu rever gri sau invers.De preferat ar fi ceva mai mult gri. Oricum, depinde mult si de celelalte articole de imbracaminte.

4 răspunsuri:
| geoanarandi a răspuns:

AnNiTu mai bine stai in banca ta decat sa dai raspunsuri aiurea
eu nu ma nevoie de un dex dar u esti frustrat sh ai sh incerci sa zici de alti ca are
u nki nu sti ce e ala dex sh de aceea ai nevoie

| geoanarandi a răspuns:

U esti frustrat sh zici de mine ca am nevoie de dex, dar u ai nu eu
de unde ti-a venit tie ideea asta
de unde sti u ca am eu nevoie de un dex
nki nu sti ce e ala dex sh de aceea ai nevoie urgenta ca sa stii cand sa taci sh sa nu mai comentezi
pe TPU trebuie sa ajuti oamenii nu sa pari prost cu raspunsuri din astea
mai bine taci dracu

| geoanarandi a răspuns:

Scz ca ma repet dar vreau sa-ti intre in cap bine ca esti sloboz la gura si nu sti ce vorbesti

| Annitu a răspuns:

Mai bine ia-ţi un DEX.