| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să îmi decolorez părul (doar la vârfuri) şi am cumpărat pudră Kallos şi oxidant.
Nu trebuie să folosesc toată pudra, nu? Şi cam cât oxidant? Vă rog, dau fundă!

2 răspunsuri:
| ElleAhx a răspuns:

Exact asa mi-am decolorat si eu parul. Nu am folosit decat jumatate din amandoua. Ai grija sa nu lasi decolorantul pe par prea mult pentru ca o sa ti-l arda si mai ales ai grija la haine laughing

| SiMona3 a răspuns:

Depinde cat de mult vrei sa vopsesti din varfuri. eu zic sa pui prima data jumatate din fiecare si le amesteci. si daca mai este nevoie mai pui dupa aceea