| user84992949 a întrebat:

Vreau sa imi fac mullet cut doar ca am parul cret (daca nu stiti cum arata cautati pe net) dar mi e frica deoarece cred ca nu imi va sta bine. Am mai luat o decizie aproape acum un an de a imi tunde parul scurt, aproape baieteste si a fost relativ ok. Acum intrebarea este, sa imi fac sau nu?

2 răspunsuri:
| Alex272714 a răspuns:

Salut. Doar un frizer cu experienta iti poate spune asta. Daca te duci la un frizer care nu stie sa faca un fade, e nasoala treaba. Si apropo, un frizer care se pricepe la meseria lui, stie sa iti spuna ce frizura ti-se potriveste in functie de forma fetei si alte caracteristici.

| alina2aaa a răspuns:

Clar daaa, nu are cum sa nu arate bine