| Licurici_7465 a întrebat:

Vreau sa imi fac o suvita verde in par...eu sunt bruneta. 1-Unde pot gasi vopsea verde? 2-Oare mi'ar iesi culoarea?confused

Răspuns Câştigător
| georggyy a răspuns:

De ce nu iti faci albastrucrying?
Avand in vedere ca esti bruneta o sa iti iasa mai frumos.
Iar verdele il au multe persoane inclusiv Alicechatterbox
Asa ca ia in vedere raspunsul meu :X
Iar in legatura cu intrebarea ta thinking
1.De la salon, sau magazine cu cosmetice
2.Cum spuneam, mai bine ti-ar iesi albastru:*wave
Ceau :X KiSseSs:*

6 răspunsuri:
| oana7335 a răspuns:

Suvitele verzi le sta bine la fetele blonde eu te-as sfatui sa iti faci albastru

| ammona a răspuns:

Gasesti aici www.pisica-neagra.ro

Răspuns utilizator avertizat
| sweet moon a răspuns:

Pai nu cred ca o sa gasesti dar mai bine iti cumperi albastru de metil si o sa-ti iese verde pentru ca ai parul brunet dar dupa 3-4 spalari se ia

| ioana_4251 a răspuns:

Buna! sunt dina si lucrez la antena 1. as vrea sa vorbesc cu tine. te rog da-mi adresa ta de mail sau da-mi un bip la 0724377196

| efronzacus a răspuns:

Tiar iesi foarte bine, ca si eu am parul negru si suvitele verde tare.