| anastasiiiiiiiaaaa a întrebat:

Vreau sa imi fac un tatuaj pe incheietura maine de preferat ceva scris in engleza:d.Idei? :o sau poate aveti si voi tatuaje si puteti mai bine sa imi dati idei. Dau fundaaaaa

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| ioana_3915 a răspuns:

Pai ar trebui sa-ti tatuezi ceva semnificativ nu ce este la moda sau ce au si ceilalti. Fi originala, fa tu combinatii de cuvinte care "iti spun ceva"

| anastasiiiiiiiaaaa explică:

Mainii** Sorrypuppy dog eyes

| Aleeeecs a răspuns:

I live a dream (traiesc un vis)ceva de genul ζ ℓŀvè ª đŕзãm mie mi s-a parut cel mai dragut sper ca te-am ajutat

| tibi95cj a răspuns:

Eu iti recomand sa iti faci un tatuaj numai daca iti reprezinta ceva. Sa nu iti para rau dupahappy

| LiGaCoRnVEVO a răspuns:

Ai putea sa-ti scrii numele mamei in japoneza.kineza.ceva care s intelegi numai tu...sau numele persoanei dragi... daca e tatuaj permanent trebuie s te gandesti bine.succes.tongue