| sergiu166 a întrebat:

Vreau să imi pun cercel doare?

Răspuns Câştigător
| xXhewlettXx a răspuns:

Doare doar putin la inceputwinking
Funda?

16 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Sigur ca o sa doara, mai putin sau mai mult, depinde de sensibilitatea fiecaruia si cat de priceput este cel care face gaura.

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Va durea putin, dar. Chir crezi ca esti mai "chic" daca vei avea cercel?straight face
Bafta!

| BrOnaJeu a răspuns:

Depinde unde! Daca ti-l faci in ureche o sa te doara primele 10 minute... apoi nu te va mai durea

| Demise a răspuns:

La început nu vei simţi nimic, după ce ţi-ai făcut gaura te va durea puţin dar trece repede.

| cypryan11 a răspuns:

Oricum sincer nu stiu ce iti trebuie cercel crede-ma ca o sa te plictisesti de el
PS:Te doare f putin si dupa nu mai ai treaba, doar ca te poti infecta si iti poti creea afectiuni grave din cauza unui cercelwinking

| Ciuuf a răspuns:

O sa te doara la inceput putin dar dupa nu o sa te mai doara niciodata! happy

| ellyd a răspuns:

O sa doara putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine m-a durut cand mi-a facut tipa in mall. Acasa direct cu un cercel medicinal mi s-a amortizat zona si nu a durut asa tare.

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Doare putin

| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Da, doare la inceput.

| 000M1ha3la a răspuns:

Daca mergi la un salon special nu te va durea deloc, vei simpti doar o intepatura si nici nu costa mult in jur de 25 de lei
Funda?happy

| Paoo a răspuns:

Putin la inceput.

| Anutza_Munny_1995 a răspuns:

Depinde de cal cae iti face gaura daca are mana usoara nici nu o sa simti dar daca nu o sa te doara un pic la inceput apoi iti trece

| Criss999 a răspuns:

Normaal...

| Licuriiici a răspuns:

Daca vrei sa nu te doara fa-ti la salon cu pistolul..Si pentru a nu te infecta o sa iti zica cel de la salon ce trebuie sa faci. Dupa ce rana se inchide o sa poti sa ii faci urechii ce vrei.laughing Succes.happy

| Simon_Laurentiu_1995 a răspuns:

O sa te doara la inceput cand iti faci gaura.