| Justdoit4 a întrebat:

Vreau sa ma duc la solar pentru prima oara. Cate minute este recomandat sa stau, si cate sedinte sa fac ca sa ma inegresc cat de cat? E nevoie sa ma dau si cu o crema de protectie? Este vreun pericol daca stau fara chiloti, sutien, doar in pielea goala? Multumesc!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai mult de 3 minute sa nu stai, fiind prima data e suficient, a doua oara dublezi minutele, trebuie sa mergi de mai multe ori daca vrei sa te inegresti si nu e necesar sa te faci cu crema, poti sa stai goala daca vrei sa te bronzezi uniform

| untu a răspuns (pentru mona):

Ei,da! Nu este bun solarul asta, poti faci cancer de piele!

| untu a răspuns (pentru mona):

Mai bine nu te duci la solar! Pentru ca poti sa faci cancer de piele!

| mona a răspuns (pentru untu):

Stiu ca nu e bun dar fetele care vreau sa arate frumos nu tin cont de asta

| untu a răspuns (pentru mona):

Treaba lor, sa faca cancer si sa devina urate de tot! Dar exista creme speciale care dau culoare bronz pielii tale, dar nu stiu daca se gasesc la farmacii!

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Asta e o intrebare pe care si eu vroiam sa o pun, si am aflat tot asa ca 3 minute trebuie sa stai, iar pentru protectia ta, poti sa te dai si cu o crema... si nu e nici o problema daca stai goala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sfatul meu este să nu te duci, mai bine caută creme speciale care dau bronz pielii.
Te pup!