| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma epilez inghinal, cu ce ar fi mai bine sa ma epilez? cu ceara sau cu epilatorul...astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Eu n-as suporta.Nu-ti recomand epilatorul, decat daca vrei sa te urci pe peretilaughing totusi, ceara e mai "suportabila". Si trece cat ai clipi, nu-ti prelungeste suferintawinking

8 răspunsuri:
doiny
| doiny a răspuns:

Eu ma epilez cu epilatorul, dar nu si inghinal (prefer crema). o prietena de-a mea se epileaza inghinal cu epilatorul. a durut-o de cateva ori, dar acum s-a obisnuit.

cristian
| cristian a răspuns:

Daca ai suficienta rabdare te poti pensa fir cu fir.
Daca nu ai rabdare poti folosi un Big si te vei barbieri.

Bula
| Bula a răspuns:

Cu metoda pe care suporti mai usor.
Oricum, te va dura in c!

carla
| carla a răspuns:

Incearca-le pe amandoua si vezi care ti se potriveste cel mai bine.

| miriam a răspuns:

Cu ceara, cel putin eu asa procedez si suntf multumita deoarece creste mult mai rar si mult mai tarziu

| cioko19 a răspuns:

Eu zic ca cu ceara. si preferabil la salon, pentru ca stiu cum e sa te chinuiesti acasalaughing si mai bine mergi la salon, la mine in Cluj, nu costa mai mult de 15 lei, poate ca iti va fi rusine la inceput. dar te obisnuiesti >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceara este cea mai buna dar te sfatuiesc sa o faci la un salon. Cand folosesti aparatul iti cresc fire pe sub piele si ceara oricum patrunde mai adanc si smulge firul din radacina.

PS: ce-mi place cand isi dau barbatii cu parerea la lucruri pe care ei nu le fac, si nu le vor face niciodata tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa te epilezi cu epilatorul! Doare la inceput... dar dupa aceea te obisnuiestiwinking...Eu sunt multumita de el!