| LoliTa_7237 a întrebat:

Vreau sa ma tund cam asa: http://cdn.amazooo.com/wp-content/uploads/2009/08/emo-ha ir-Optimized.jpg (! ca cea blonda!):))
si nu stiu cum sa ii spun la stilist...si nu vreau sa merg cu poza.
imi spuneti cum e tunsa plz?

3 răspunsuri:
| maftei a răspuns:

Pai eu cred ca este mai bine sa te duci cu poza la coafor, pentru ca cele de acolo(unele), sunt cam proaste si o sa te tunda cu totul altfel.Asa am patit si eu cand m-am dus i-am explicat cum vreau si tot nu a iesit si apoi ancepuse sa ma abureasca:ca sa vezi, de ce nu a iesit la fel... deci du-te cu poza

| alina17ilinca a răspuns:

In primul rind vreau sa-ti spun ca bretonul ala o sa-ti dea de cap. o sa trebuiasca sa-l aranjezi in fiecare dimineata. Nu stiu cum e la spade, dar din fata e scarit ( ai arati deja tu stilistului de vreau sa inceapa scarile) dar bretonu cred ca ti-laranjezi singura asa, dar poti sa intrebi stilistu. Si inca ceva...ai parul drept? In caz ca nu o capetele o sa se rasuceasca (stiu p/u ca si eu am scari). Bafta! Sper sa-ti stea bine!

| nonameeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Ele nu sunt tunse intr-un fel anume, e coafat! Si depinde de parul tau, daca e cret sau cu volum sigur nu o sa-ti stea asa, doar intins. Sper ca te-am ajutat :*