| LidiutZza75 a întrebat:

vreau sa merg sa ma tund si as vrea sa imi spuneti cum sa ii spun celei care ma tunde ca as vrea asahttp://m.youtube.com/watch?v=q5hwDj0V0Xc ..cum este tunsa Demi Lovato in acest clip?

2 răspunsuri:
| Katoky a răspuns:

Buna!
Ai nevoie doar de o poza luata de pe internet pe care eu' arati si va sti ce trebuie sa faca.
Te pup!

| printesa16 a răspuns:

Are o tunsoare in trepte in partea din spate si pe laterale ale acestei coafuri pentru a spori miscarea si dinamismul. Are si un preton pe o parte (alternativ gherute).