| IoanaBogdana a întrebat:

Vreau sa-mi comand un tricou de pe site-ul demilovato.com dar nu sunt sigura daca o sa si ajunga la mine sau daca chiar il pot comanda pentru. ca tricoul vine tocmai din SUA si pana in romania... a mai comandat cineva pana acum sau stiti daca se poate comanda si in romania? va rog fara comentari proaste si nefolositoare. dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Ionela_7274 a răspuns:

Dawinking, eu mi-am comandat si l-am primit. Succes :*:*.

2 răspunsuri:
| Kidaa_9827 a răspuns:

Te sfatuiesc ceva
Daca tricoul nu costa foarte mult incearca ca si daca nu va merge.
nu ve`i pierde mult
dar daca tricoul costa ceva bani
totusi nu incerca

| nsilviu a răspuns:

Trebuie sa scrie la FAQ sau la ABOUT ori la Reguli si Legislatie.