| DeliaMarius a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar gene false. As vrea sa stiu cam cat costa si de unde le pot cumpara? Fd.

Răspuns Câştigător
| EuRaspund_5168 a răspuns:

Eu, mi-am cumpara cu 2 lei pachetul(mi`o trebuie. de Halloween)
Si le pit cumpara din orice hypermarket
Supermarket...
Si de la ABC.dar trebuie sa exista o zona de cosmetica
In general pretul nu merge la mai putin de 1 leu si mai mult de 4 lei.dar depinde de calitate si firma de unde provin!
Sper ca te-am help!:X

2 răspunsuri:
| Mmarryy a răspuns:

Depinde ce fel de gene iti doresti. Sunt acelea cu banda pe care ti le poti lipi si tu acasa sau cele smoc, sau fir cu fir. Eu am fost la un cabinet de cosmetica si mi-am pus din acelea cu smoc, dar nu mi-au placut pentru ca se cunostea diferenta (si am dat 100 ron), am ajuns la concluzia ca fata de acolo nu stia sa le puna.Si dupa ce le-am dat jos am avut cateva probleme cu vederea. Iar din celelalte cu banda te ajung in jur de 2-20 ron, depinde de care vrei si de unde le achizitionezi.

| RyugaHideki a răspuns:

Pot sa iti sugerez sa nu iti pui gene false?hee hee Nu sunt foarte dragute. Mai bine ai folosi un rimel sau o din aia care lungeste genele. Ar fi mult mai frumos, iar din moment ce va fi natural, vei face multe fete geloase si vei arate si mai binewinking
p.s.: clipeste repede in fata un baiat tongue