| FetitSa a întrebat:

Heihappy vreau sa imi cumpar niste gene false happy sunt din iasi. am vazut lao toneta, dar nu stiu daca aveau si lipici dintr-acela happy. de unde as putea sa-mi cumpar unele de buna calitate?

fundoooi!

3 răspunsuri:
| AdaAndreeaAda a răspuns:

Eu zic sa intrebi la salonul la care ti le pui,"fetele" de acolo trebuie sa stie cel mai bine!

| bianca9422 a răspuns:

Parerea mea e sa iti iei de la oriflame

am vazut in catalog

cred ca sunt de calitate, firmele astea de cosmetice nu prea dezamagescwinking

vei gasi un reprezentant care sa te ajute

dar nu iti pune gene false, te va afecta! poti sa iti faci gene ft lungi cu un rimel bun!

succes happy

| larisa_2261 a răspuns:

Da.am eu de la oriflame, sunt foarte bune...sunt reprezentant si stiu ce spun.