| andreeaoap a întrebat:

Vreau sa-mi deschid un magazin de haine pentru femei, haine care sunt facute de manuta mea, dar nu stiu ce nume sa-i pun... Ma puteti ajuta?

11 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
- Fashion Style
- Woman Style
- For Her
- For Woman
- Bella
- Just for woman
Pa-pa.

| stlucian a răspuns:

Daca sunt create manual de"manuta ta" de ce nu-i spui: "de manuta mea" s-au simplu :" Eu si ELE" /"Eu si VOI"/"LA MINE"/" CU Curaj"/"Fara $"/"SIMPLU SI ~"/"CU ATATA"

| InnocentSίn a răspuns:

Buna!
1. WomanStyle
2.AlwaysFashion
3.Nice you!
4.BigLike
5.Bella
6.BeautyClothes
Nu stiu, astea mi-au trecut prin cap laughing.
Succes! kiss

| andreeaoap explică (pentru InnocentSίn):

Multumesc mult! nu stiu ma gandeam la o idee care relateze oarecum ca sunt creatiile mele, dar nimic nu-mi trece prin cap... sad

| Sweety27 a răspuns:

1. Incearca ceva in limba romana pentru ca nu toata lumea stie engleza
2. sa fie cat mai scurt pentru a putea fi usor de retinut
3. vrei sa-ti faci si un site web? Cand iti alegi denumirea magazinului online trebuie sa fi sigura ca domeniul este liber, daca mai tarziu vrei un site
4. lucrezi doar tu la hainute? unde le vinzi? ai un spatiu?
5. ai un logo?

Lasa-mi un cont de facebook, te adaug la prieteni si te ajut cu tot ce pot in aceasta privinta (sfaturi, parere, promovare)

| ஐKatsu a răspuns:

Pune prima litera a numelui tau dupa adaugi " & " apoi prima litera a pronumelui! si apoi Style de ex : Eydie Gelsey [ E&G Style ] thinking

| mabell23 a răspuns:

1.Newworld
2.MyFashionCollection(MFC)
3.LasVegas
4.Chicago
5.Gurru
Stiu am niste idei ciudate...Acuma e alegerea ta daca iti plc sau nu...

| CristalHeart a răspuns:

Daca vrei un nume care sa ''sa strige '' oarecum ca sunt creatiile tale, eu zic sa te orientezi spre ceva gen
-MyOwnStyle
-MyPasionForYou sau ceva de gen; d

| InnocentSίn a răspuns (pentru CristalHeart):

Da! MyPassionForYou sau simplu doar MyPssion(pasiunea mea).Mie imi place cum suna. :-y happy.

| InnocentSίn a răspuns (pentru InnocentSίn):

MyPassion*,scuze,tastatura.:-

| andreeaoap explică:

Asi vrea sa duca oarecum la ideea ca sunt creatiile mele... happy