| Toffy_1026 a întrebat:

Vreau sa`mi fac si eu bucle spirala cu ondulatorul sau sa iasa bucle frumoase, dar nu gasesc pasii ce trebuie urmatipuppy dog eyes.Parul meu e mediu!:d. Fundita!love struck

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Poate videoclipul acesta te ajută :
http://www.youtube.com/watch?v=AgnO3xP82vw&feature=relmfu

Baftă!

3 răspunsuri:
| sim0nik89 a răspuns:

In primul rand trebuie sa te speli pe cap. Daca parul tau nu este drept dupa uscare eu iti recomand sa il indrepi si mai apoi sa il ondulezi, altfel buclele nu vor fi definite si nu va arata asa cum probabil iti doresti.Foloseste un spray, ulei, orice pentru protectie inainte sa in usuci, indrepti si ulterior ondulezi. Fixativul este si el foarte important, fi atenta sa fie unul de calitate altfel buclele se vor lasa. Dupa ondulare tapeaza`l putin pentru mai mult volum in partea de sus. Bafta!

| Georgi6 a răspuns:

Poate te va ajuta accest link
http://www.eva.ro/......40376.html