| ιυвιтα a întrebat:

Buna tpu..as vrea sa stiu cu ce mi-as putea face bucle dintr-acelea mari si naturale...adica,am vazut fete,si mai ales vedete care isi fac parul ondulat si au mult volum si le iese foarte bine, as vrea sa stiu si eu cum as putea sa mi-l fac asa...
Am si placa si ondulator dar nu-mi iese niciodata cum as vrea eu...cu ondulatorul ies bucle mici iar cu placa ies asa in spirala si nu-mi place!
Am un eveniment weekend-ul viitor si vreau sa imi fac parul asa!
Please,help me!
P.S. Bineinteles ca ar trebui sa merg la salon sa-mi fac parul dar eu as vrea sa mi-l pot face si acasa,cand nu am timp de salon...
Multumesc anticipat
Funda
Fara comentarii,pe cine nu intereseaza sa raspunda, sa nu raspunda.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Ramona3766 a răspuns:

Pentru buclele pe care ti le doresti exista o solutie foarte buna: bigudiuri mari. Iti faci parul cu o solutie care sa-ti ajute parul sa ia forma dorita (spuma, de ex), iti pui bigudiurile si le lasi peste noapte. Nu uita de fixativ, insa nu exagera cu folosirea lui. Inca un sfat: incearca look-ul asta inainte de eveniment, in caz ca nu-ti place. Bye, bye!

| teateutza a răspuns:

Intai poti incerca una dintre solutii si dupa daca nu functioneaza (la mine functioneaza) poti incerca cu placa

| caus3lov3ya a răspuns:

Cea mai buna solutie este PERIA ROTATIVA o gasesti in magazine costa in jur de 100lei sau putin mai mult..arata parul dupa ce o folosesti foarte natural, are volum..sa alegi corect marimea periei in functie de cum iti doresti tu buclele..si cea mai buna parte este faptul ca NU iti arde parul. Succes! :*