| anushka a întrebat:

Vreau sa-mi vopsesc parul, dar nu stiu ce nuanta...acum parul este saten, ochii albastri si tenul deschis

12 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Ai putea sa iti pui niste suvite blonde. Ai parul intins sau mai cret?

| Madalichka a răspuns:

Depinde ce culori de par iti plac si depinde ce tip esti (din cum te-ai descris, nu imi dau seama)
Si daca esti la prima vopsire, iti recomand articolul de mai jos:
http://centralanucleara.blogspot.com/2009/12/cum-sa-te-vopsesti.html

Răspuns utilizator avertizat
| FaraNumeNuoah a răspuns:

@maimutica5, verde inchis?!laughingrolling on the floor cum sa te vopsesti asa?![eu nu iti recomand] adica nu cred ca tsiar sta bine si, dupa mine nici nu este o culoare super pentru parlaughingrolling on the floor. Acum depinde sh de tinelaughingrolling on the floor.

| Melissa_4345 a răspuns:

O sa iti stea bine cu un verde inchis
funda si mie?

| Alyinna a răspuns:

Pai...thinking

Dupa parerea mea...
Tiar sta bine bruneta...
Pt ca si verisoara mea era satena cu ochii albastrii si tenul deschis si s-a vopsit bruneta si ii sta super bine kiss
Sper ca si tie iti place culoare
Eu cred ca te avantajeaza, parerea mea :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai par drept, si relativ lucios, eu zic sa te faci roscata, s-ar potrivi genial cu ochii albastrii si tenul deschis, daca ai parul cret, nu-ti recomand

| Teiu a răspuns:

Cum dracu poate cineva sa iti spuna ca din descriere pari draguta, cand nu ai spus decat ca ai ochii albastri si tenul deschis? rolling on the floor Cred ca sunt texte din cartea "internet world survival tactics". Cel mai bine te-ar prinde un saten deschis sau castaniu, cum a spus si 24monden. Arati bine din descriere, apropo

| belieber4ever a răspuns:

Pai nu stiu cum sa-ti placa dar ai pute sa ti-l vopsesti blond cu suvite castani sau roscate sau invers castaniu deschis cu suvite blonde? acum depinde si de stilul tau, in orce caz nu iti sta bine cu noante inchise[fundalove struck]

| oana_8080 a răspuns:

Hm.cred ca ai putea fi bloduta, daca vrei.sau daca vrei o schimbare agresiva gandeste-te la o culoare tare de exemplu un roscat mai deschis... i don't know.

| Eliara a răspuns:

Asa cum e e perfect

| 2CrazySthyl3 a răspuns:

Pai, din descriere pari o fata draguta!
Deci eu zic sa incerci un roscat...
Daca nu iti place blond.Pentru ochi albastri si ten deschis una din astea 2 iti va fi de ajutor happy.
Dami te rog frumos Funditawinking