| edda a întrebat:

Cum sa ma vopsesc? am tenul deschis si ochii albastri, iar acum nuanta mea este un saten inchis.ce ar fi mai potrivit un roscat inchis sau negru?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca negru ar fi mai potrivit

| Solsagan a răspuns:

Cam aşa ar fi ok :
http://i.imgur.com/f9tgowH.png

| SmilePleaseXoXo a răspuns:

Negru! Tu glumesti?! Vei arata extraordinar daca ai si tenul Mai deschis la culoare. Si daca iti faci o nuanta de negru lucioasa o sa se asorteze de minune si cu ochii

| greenwave666 a răspuns:

Salut! http://3.bp.blogspot.com/......0x1920.jpg uite asa! :D funda? :D

| edda explică (pentru greenwave666):

Chiar e frumoasa nuanta!winking

| greenwave666 a răspuns (pentru edda):

winking funda? big grin merita zic eu big grin!

| AnaMarya10 a răspuns:

Si eu am tenul deschis si ochii albastri si sunt vopsita un negru natural, stralucitor si vine foarte bine. Insa apoi mai multe persoane mi-au zisa ca mi-ar sta mai bine roscata. Deci ambele culori vin foarte bine. Alege-o pe cea care iti place cel mai mlt

| Suzii a răspuns:

Roșcat. O prietenă șatenă închis cu tenul deschis și ochii albaștrii s-a vopsit un roșcat mai închis și-i stă super. Negrul îți va înăspri trăsăturile.

| Marry_Ane_1988 a răspuns:

Roscat inchis