| NiceBaby a întrebat:

Vreau sa slabesc de la inceputul verii inca.Si abia acum mi-am gasit motivatia. Puteti sa-mi dati ceva sfaturi usurele.adica nu diete dar de ex:cite min.sa alerg., Ce ex sa fac, cite min pe zi de sport si altele.

Răspuns Câştigător
| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Pai cel putin 20-30 de min pe zi de miscare cum ar fi niste abdomene, genoflexiuni cu picioarele departate(pentru picioare si fese) sau ceva de genul :
http://www.youtube.com/watch?v=U6zKpB-4X8w
mai cauta pe youtube exercitii de slabit si vei gasi mai multe:)...cat despre mankare abtzine'te sa mananci seara, mai putine dulciuri, sucuri si mai putina paine...succes:X

4 răspunsuri:
| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Pe langa ce a zis bb, iti recomand ca atunci cand iti este foame sa bei apa plata (poate suna ciudat, dar functioneaza), sa nu mananci ciocolata seara (toata energia pe care ti-o da, se transforma in grasimi in timp ce tu dormi, desi ar trebui sa renunti total la dulciuri), sa nu bei apa minerala si sucuri, cel mai bine este sa bei apa plata, sa nu bei cafea, dimineata sa mananci cel mai bine pentru ca, din cate stiu eu, ce mananci dimineata nu se depune big grin. Intre cele 3 mese poti manca cate un mar, sau ceva de genul acesta, poate un iaurt fara grasimibig grin. Daca fumezi lasa-te de fumat~! Si multe exwinking

Multi oameni care vor sa slabeasca ma intreaba ce ex sa faca ca sa slabeasca, iar eu le raspund : va puneti un celofa in jurul burti si incepi sa alergi pe loc, faptul ca transpiri te ajuta la eliminarea grasimilor, multi rad happy, dar sunt 99% sigura ca functioneaza, si la teleshopping arata chesti din astea de le pui la burta, deci merita incercathee hee

In rest ce pot sa iti mai zic: multa bafta si sa ai multa motivatie si incredere in tine, doar asa poti sa reusesti~!

| mymy a răspuns:

Trimitemi un mesaj privat la profil cu idu tau si iti dau tot ce am in calculator cu slabitu o sa te ajute dupa aia poti sa imi dai fundita nu-ti face griji idu tau nul dau la nimewinking

| bb_5971 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa renunti la dulciuri si sucuri de tot, sa ai 3 mese pe zi, dupa ora 6 sa nu mai manaci nimic(daca chiar iti este foame poti manca un mar), sa bei 2 l de apa pe zi si sa mergi la sala de fitness.eu am reusit sa dau ceva kg jos cu ajutorul salii si a alergatului si bineinteles m-am abtinut de la dulciuri si alte prostiihappy

bafta>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa tii regim