| Black&White a întrebat:

Vreau sa slabesc in zona coapselor, si de aceea m-am decis sa respect niste reguli in fiecare zi. Una dintre ele este sa incerc sa evit grasimile si carbohidratii, doar ca nu stiu in ce alimente le gasesc.

Care sunt produsele care ar trebui sa le evit cel mai mult?

Merciiii :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, stau la soare cu o folie de impachetat mancare, sau staniol,,,,,, in zona coapselor, o sa transpiri, si o sa sabesti, (trebuie sa stai aproximativ 1-2 saptamani(nu in fiecare zi))... o sa observi rezultate f buna! gianina_ratiu (idul meu)big grin