| elena_6631 a întrebat:

Vreau sa va cer parerea fetelor. Am observat ca se poarta bentitele hippie pe frunte. http://www.alomoda.ro/photos/01hippieheadbands.jpg in genul asta. Credeti ca exagerez daca ies asa pe strada? Adica nu stiu de ce dar mi se pare purin ciudat :D Dar imi plac

Răspuns Câştigător
| rosto a răspuns:

Nu este deloc exagerat atata vreme cat tie iti place si te simti bine, sau daca te reprezinta. bineinteles ca mai conteaza si cum esti imracata in rest, adica daca te imbrac in blugi si un tricou sport, o sa vina aiurea, dar daca porti o rochita lunga, vaporoasa, niste bratari colorate sau cercei din lemn colorat, o sa vina foarte bine. totul este, repet, sa te simti bine si sa te reprezinte pentru ca altfel o sa se vada dupa felul in care te comporti ca nu ti se potriveste asa ceva.

15 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Eu am iesit cu ele pe stradathinking nu-i problemaoh go on

| BRoxana a răspuns:

Draga Julyssa` daca tu esti atat de confused desteapta incat sa razi de un **** d'asta asta e problema ta, papusathinking si dupa cum se vede multe dintre acestea sunt vedetee dragilor si frumosilor care nu sunt din jungla, sunt de la Hollywood, so... nmai comentati aiurea, va faceti de rahatel

| BRoxana a răspuns:

Julyssa` draga, se numeste MODA, M O D A, nu stiu daca ai mai auzit de termenu asta, nu e un copiat, e un fel de a fii in tendinte, puisor:*

| Gentiana a răspuns:

Intr-adevar, sunt un pic ciudate dar daca tie iti plac ce zice lumea nu mai conteaza.
Multe vedete le poarta, chiar sunt la moda.
Deci le poti purta daca vrei.

| mistikk a răspuns:

Poarta ce crezi tu ca este bine si tu anonim e vreo problema daca orasul in care locuieste este caracal ai ceva cu asta sau ce?

| elena_6631 explică:

@Nirvanna : ai dreptate, de ce sa razi? asa e in Romania, radem de alti care sunt imbracati mai bine doar ca sa fim mai destepti. Am iesit azi intr-un bar cu prieteni si mi-am pus bentita. Toti mau laudat ca imi statea bine. Multumesc de sfat :*

| JustMe a răspuns:

Nu exagerezihappy Poti sa iesi fara niciun stres asa pe strada>big grin

| Annemary_2131 a răspuns:

Nu mie se par ciudate deloc...si mie imi plac foarte mult dar nu stiu de undecrying
sunt foarte dragute, pentru inceput poti sa incepi cu ceva gen Vanessa Hudgens (cum are ea in imaginea postata de tine) sa vezi parerea celorlati, si chiar daca nu le va placea, important e sa-ti placa tie
ciaw

| ForbiddenLove a răspuns:

Nu cred ca exagerezi...am vazut fete cu "bentite hippie" si nu mi s-o parut exagerat. mi s-o parut chiar cool

| Nimicdespus_7705 a răspuns:

Nu exagerezi deloc.Si eu si colegele mele avem.Sunt foarte dragute!happy

| AaNyRaA a răspuns:

Sincer eu nu port asa ceva pentru ca nu sunt genul meu dar nu cred ca ai exafera daca ai umbla asa pe strada adica pana la urma nu umblii cu eu stiu cu o oala pe cap deci e foarte ok daca potiwinking

| lovestory a răspuns:

Depinde de stilul fiecaruia... daca iti sta bine si te simti bine poart-o si cand iesi pe strada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cred ca exagerezibig grin. N`am vazut sincer sa se poarte asa, cel putin nu la mine`n orasbig grin, si`n plus daca as vedea asa o fata pe strada si as fi cu cineva, sincer as rade de ea, as zice ca parca`i nu stiu asa parca o scapat din junglabig grin, bastinasa ceva. Nu mi-ar placeahappy.

Sa fi iubita`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scumpa mea, atunci cand ceri o parere asteapta-te si la pareri contra nu doar pro, mi-ai cerut parerea, eu mi-am dat`ohappy.
@Nirvanna:Nu mai comenta raspunsurile altora, nu pentru asta este site`ul. Raspunde acolo la intrebare si abtine`te de la comentarii care chiarrrr nu`si au rostu`!
Adriano` daca esti asa "fensy" ce nu`ti creezi tu un stil, ci copiezi staruri hollywood`ene?confused Lose_.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

July, orasul in care traiesti tu ii Caracal?