| addelyna2014 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva! ce are daca imi fac suvite cu carmin si se ia la o spalare pe cap?

Răspuns Câştigător
| DyaNna249 a răspuns:

Buna! Carminul se ia repede. Ti-as recomanda Violet de Gentiana, chiar daca ii spune violet ceri ce culoare vrei. Acest colorant se gaseste in farmacie la un pret foarte mic. Cum il folosesti? Simplu : iei o cana sau ceva in care pui apa calduta si pui 10 picaturi de violet, daca vrei sa iese culoare, sa fie evidenta pune 15 -20 si toarna pe cap. Ai grija sa nu ajunga pe fata o sa te faci toata de culoare laughing... Funda?

1 răspuns:
| ColorBubbles a răspuns:

Nu! la mine nu s-a luat....am parul saten si mi-am facut suvite rosii cu carmin! s.a dus dupa multe spalari! cred ca vreo 10 sau mai multe big grin