| Katy9229 a întrebat:

Vreau sa vorbim despre detalii, despre bucuria unui zambet si despre ce ne-a facut ziua frumoasa azi.Ai curajul de a nu mai alerga pentru cateva clipe si de a spune "Multumesc!"?

3 răspunsuri:
| elenusa12 a răspuns:

Asteptam ca cineva sa puna o intrebare de genul asta.atunci cand ii multumesc unei persoane pentru ca m-a ajutat imi dau sema ca imi eliberez sufletul de o povara.in fiecare zi cand sunt suparata zambesc si imi spun iubirea infinge tristetea. iubind toata tristetea meadispare si ramane numai fericirea.

| elenusa12 a răspuns:

Pana la urma mai dai funda?

| adelina125 a răspuns:

Odata ce faci un lucru bun vine si zambetul acela care te copleseste.
Iti vine sa tipi in gura mare dar nimeni nu te-ar intelege.Iti vine sa opresti timpul cel putin o ora si sa te bucuri.