| rimbuiulianamaria a întrebat:

Vreau si eu niste coafuri si machiaje pentru. banchet. Rochita ii de dantela pe dedesubt e bej si dantela e bleomaren. Parul il am scurt si ceva gen in scari si ochii mei is verzi. Si p.s. am banchetul clasei a 4. Si nu vreau sa aud ca-s mica pentru. asa machiaje si chestii ca ma enerveazaaa. grabiti-va banchetul e maine. :* suucces. :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai parul putin mai cret il poti prinde intr-o parte cu o floare, sau daca il ai drept ti-as sugera un breton ondulat. Bafta happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Machiaje, ai putea folosi putin ruj rosu sau roz big grin. Daca vrei, si putin rimel colorat.happy