| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste coafuri simple dar frumoase..Stiti voi...Am 12 ani si vreau sa mi le fac singura.) La scoala nu stiu cu ce coafuri sa ma duc.) Am parul asa marisor

Dau funda...))!

2 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Ai aici o categorie intreaga de coafuri simple, de la impletituri la updo-uri. Acum alege-le in functie de varsta http://fucsia.ro/category/frumusete/coafuri/coafuri-simple/

| AlexandraM2002 a răspuns:

Pai. Coada. Coc. Codite subtiri peste noaaapte cu parul putin umed ( ti-l recomand dupa baie sa ti-l usuci putin) si dimineata ti-l poti prinde cu 2-3 agrafe doar o suvita care sa nu iti vina in ochii! Coada impretita sau coada de peste intr-o parte. Iti poti impreti 2 suvite de par din fata si sa le prinzi la spate. Spic. Ti-l poti ondula cu ondulatorul+ placa sau sa ti-l intinzi. Sper ca te-am ajutat. Funda? big grin