| member000012 a întrebat:

Vreau si eu o cura de slabire eficienta! Si daca imi puteti spune o crema fff buna pentru vergeturi, multumesc, dau funda!

1 răspuns:
| Madalina0202 a răspuns:

Buna! Cura de slabire efiecientaaaa va fi cu Colon Help pentru detoxifiere si Silhuette Help! Amandoua in pachetul la pretul de 169.9 ron cred. Eu am tinut cura de slabire, adica mancam dimineata si seara fibrele cu un iaurt 0 % grasime, si beam un litru jumate de ceai Silhuette Help pe zi + 2 litrii de apa, daca mancam paine mancat doar 2 feliute pe zi sau deloc, numai gratar, adica piept de pui sau vita, nimic cu grasime, multe legume si multe fructe, sucurile acidulate nici sa le gusti nu ai voie, in rest poti sa papi pana in ora 6. Eventual daca ti se face foame sa ai un iaurt la indemana sau un mar ceva. Succes!