| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu recomandari pentru o placa buna, sa nu arda parul prea tare si niste produse care sa-l protejeze avand in vedere ca am parul subtire I don't know

4 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Eu ti-as recomanda placile de par marca Remington, cu invelis ceramic, care totusi, nu ard asa tare parul.Cat depre produse, exista un spray inainte sa iti intinzi parul cu placa, nu stiu sincer cum se numeste, dar poti merge la farmacie si intrebi.Cred ca sunt si din gama Gerovital, poate ma insel, nu stiu. Daca nu gasesti la farmacia naturista, poti incerca la magazinele care au si produse de ingrijire personala.

Răspuns utilizator avertizat
| AikkoxD a răspuns:

Eu recomand placa GHD Styler. O folosesc de ceva timp şi sunt foarte mulţumită de ea.
http://www.kimgray.co.za/wp-content/uploads/2011/07/1_GHD-midnight-pack.jpg

Cât despre spray, eu folosesc:
http://www.haircare.ro/......ctiva.html

| Mellanise a răspuns:

Placile Remington ard foarte tare, am incercat pana acum 3 placi si cea mai buna e de la Phillips si ca sal protejeze iti recomand Gliss hair repair olil nutritive.