| Aηηy a întrebat:

ce produse imi recomandati ca parul sa nu se mai deterioreze asa de tare si sa se arda de la placa?

Răspuns Câştigător
| Pιşριяιcă a răspuns:

Iti recomand Head&Shoulders pentru par deteriorat,ruperea parului. Iar pentru a nu iti arde parul iti recomand " Syoss ",exista un spray sau gel care impiedica arderea parului,chiar si la grade foarte mari,este special pentru ocaziile in care vrei sa iti faci parul cu placa sau cu orice altceva. Si sa iti mai zic un secret : Dupa ce iti speli parul incearca sa nu ti'l usuci cu prosopul,pentru ca prin frecare varfurile parului se despica si se duc in parti diferite si da aspectul de par tocit si deteriorat.Cel mai bine e sa iti tii parul in prosop dar sa nu il stergi cu acesta. Sau cel mai simplu, folosesti din prima, uscatorul. Funda? :d

6 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Eu folosesc de la Syoss. happy

| KaterinaPetrova a răspuns:

Incearca produsele syoss.sunt f bune.

| lSchizo a răspuns:

Silicon de parwinking

| Doar1îngeR a răspuns:

Cel mai bine e sa nu ti-l mai indrepti cu placa. daca chiar vrei sa fie drept...perie rotunda si uscator.chit ca dureaza mai mult.
produse care sa iti protejeze parul de cele 80 de grade C n-ai sa gasesti.

| YourEternalLove a răspuns:

Pai produse nu prea folosesc tundeti un pic din varfuri si apoi nu mai il fa cu placa la fiecare cateva luni 4-5 taie varfurile

| rfgehsm a răspuns:

Schimba placa nu e buna daca iti arde parul
ultimile modele sunt cu protectie pentru par