| Eucineva100 a întrebat:

Vreau si eu siteuri cu cosmetice dar marci mai buna

12 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Mai bine te duci si-ti iei de la maybelline. sunt foarte bune

| EvaneSScence a răspuns:

Daca vrei intr-adevar calitate, mergi la Sephora dar te costa de te usuca. Un fond de ten cam 150 lei, un ruj cam 50-150 lei etc.

| Eucineva100 explică (pentru EvaneSScence):

De unde calitate? La noi in tara toate produsele sunt mai scumpe din nu stiu ce motive...am vazut un fixativ la Sephora care in USA era 5 USD si la noi e 50 lei.Deci nu tot ce zboara se mananca.

| EvaneSScence a răspuns (pentru Eucineva100):

Poate la preturi e cum spui tu, dar un fond de ten Lancome de ex ( luat de acolo) nici nu se vede pe piele ca ar fi ceva in plus. Acopera, e foarte fin, nu irita. Dar costa mult.
Eu pot sa compar doar cu ce gasesc pe piata in Romania.

| Camirzan_Ileana_1980 a răspuns:

Http://www.produsecosmetice.ro/......hi-4/pag-2
De la prima am comandat de 2 ori! Foarte bune produsele, doar ca prima oara au venit putin mai tarziu decat trebuia. De la al II-lea nu am comandat inca, dar au mai putine produse. Incearca-l pe primul!

| brezanil7 a răspuns:

Incearca si pe http://www.beautyoneshop.ro

| ionut4ever2 a răspuns:

Www.digital-cosmetics.ro - eu am comandat si au preturi foarte bune. In plus iti dau si un cadou daca comanzi mai mult de 40 lei parca.